Sala fitness

Jumping frog

intensywne zajęcia fitness na trampolinie. W ciągu godzinnego treningu można spalić nawet 800 kcal, idealny sposób na osiągnięcie szczupłej sylwetki w krótkim czasie. Trening rozwijający masę mięśniową w całym ciele, budujący kondycję i dający poczucie relaksu.

Boks

pełen emocji sport dla prawdziwych twardzieli. W tej dyscyplinie liczy się szybkość, siła, intelekt i gra fair play. Boks rozwija całe ciało, dodając mu gibkości, lekkości, wytrzymałości. Uczy też analitycznego myślenia, pozwala redukować stres i budować odporność psychiczną.

Wing Chun Kung Fu

Wing Chun - jest wywodzącym się z XVII wieku stylem chińskich sztuk walki inspirowanym walką żurawia z lisem. Adepci poznają tajniki łączenia elementów miękkich z twardymi w trakcie treningów prowadzonych pod okiem doświadczonego mistrza. Sama nauka Wing Chun jest raczej nastawiona na studiowanie stylu i własnych ograniczeń, niż na usystematyzowane zaliczanie kolejnych technik. Nie należy jednak zapominać, że podstawowym założeniem Wing Chun jest jego skuteczność i potencjalna szybkość nauki.

Więcej informacji na stronie: Wing Chun Broterhood


Zajęcia aktualnie poza grafikiem :)

Pilates

system ćwiczeń fizycznych, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. System pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Metoda ta przyczynia się do wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia osób ćwiczących.

Deep work®

atletyczny, prosty, męczący trening zbudowany według metod holistycznych, to funkcjonalny trening, w którym brak sprzętu. Ćwiczący pracuje z ciężarem własnego ciała budując w ten sposób moc i wytrzymałość mięśni, spalając kalorie i kształtując sylwetkę.

TBC + interwał

total body conditioning (modelowanie całego ciała) łączy w sobie trening wzmacniający z kardio, angażuje górne i dolne partie ciała wpływając na sylwetkę całościowo. Włączenie w ten typ ćwiczeń treningu interwałowego przyspiesza spalanie kalorii i tłuszczu, skutecznie wyszczuplając sylwetkę.

TBW

total body workout to trening rozwijający całe ciało, budujący jego wytrzymałość i sprawność. Z tym treningiem poznać można granice swojej wytrzymałości i poszerzać je z tygodnia na tydzień. TBW modeluje i uelastycznia ciało, odpręża, regeneruje umysł i siły witalne.

Smukła sylwetka

idealny trening na wiosnę, dodający energii, spalający kalorie i wyszczuplający ciało. Program opracowany jest w taki sposób, by w krótkim czasie spalić jak najwięcej tłuszczu i wymodelować ciało. Stanowi idealne połączenie z TBC.

Godziny otwarcia

P poniedziałek-piątek
6.00 - 22.00
sobota
9.00 - 18.00
niedziela
10.00 - 15.00

Promocje

Pani Promocja

Dojazd

ul. Armii Krajowej 9
45-071 Opole
785 194 551
recepcja@maximus.opole.pl

Linki

baner nazwa.pl